Geçiş kontrol sistemleri ile oda, bina, kampüs girişleri kullanıcılara haftanın günü, günün saati, acil durum, ziyaretçi gibi kriterlerle sınırlandırılabilir.  1 kapıdan, 1000lerce kapıya; şifreli, kartlı, biometrik ya da hibrid okuyucularla kontrol sağlanır.

Geçiş kontrol sistemlerinde engelleme yarım boy turnike, boy turnikesi, camlı turnike, araç bariyerleri, kilitler ve otomatik kapılarla sağlanır. Kullanıcılar en basit şifreden, parmakizi, yüz tanımlama gibi gelişmiş teknolojilere kadar farklı teknolojilerle kendilerini sisteme tanıtabilir. Mifare, desfire, 125 kHz Manchester,  NFC gibi kart teknolojileri ile kimlik kartı şeklindeki elektronik tanımlama kartları kullanılabilir.

15 yıla varan geçiş kontrol sistemleri tecrübesi ile Mezura Teknoloji müşterilerinin geçiş kontrol sistemleri konusundaki her türlü talebini karşılayacak ehliyettedir. Birçok global marka yanı sıra kendi geliştirdiğimiz ve sürekli yenilenen Geçiş Kontrol Sistemleri ile yüzlerce binada, binlerce kapıyı, onbinlerce personeli kontrol etmekteyiz.

Geçiş Kontrol Sistemlerinin içinde değerlendirilen Personel Devam Kontrol, Otopark Kontrol, Yemekhane Kontrol, Ziyaretçi Kontrol ve Ürün Kontrol sistemleri tek tek ya da bütünleşik olarak sunulmaktadır.

 

detay için tıklayın